We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Wyższość swiąt Bożego narodzenia nad świętami Wielkanocy, czyli nasze boje z Win :)

pawel
24-01-2006, 17:33
Cytat Napisał udev.d
PS.:co do dziewczyn, to trzeba je przekonać 'emaksem przez sendmejla':>
hehehe
'hakerzy' rządzą

supermegazord
24-01-2006, 14:59
a ja mam auroxa i na mandrive też bym nie zamienił co do ubuntu to szłyszałem że jest takie raczej średnie o gento się nie wypowiadam bo na oczy nie widziałem a freebsd nie kumam portów -> a tu się z kolegą zgodze że każda dystrybucja komuś sie może podobać a komu innemu nie konieczni wiec każdy sobie wybrać może co che

udev.d
24-01-2006, 13:51
Ja mam też Ubuntu. Tylko bez świętej wojny mi tu! Dystrybucje są właśnie po to żeby sobie wybrać. I do cholery, NIKT mnie nie przekona że Mandriva jest dobra. A użytkownikowi właśnie tej dystrybucji sądzą, że 'win suxs' - cytat :>. Z tego co wiem o gentoo,jest dobre i chciałbym je mieć, mimo że ubuntu jest ok (nie mówiąc tylko o braku niektórych pakietów i małym 'nieładzie' w repozytoriach). Teraz pewnie użytkownik FreeBSD się nam przygląda i smieje się do rozpuku. Jak to mówią: Don't think, just compile it.

PS.:co do dziewczyn, to trzeba je przekonać 'emaksem przez sendmejla':>

supermegazord
21-01-2006, 12:49
zapytaj sie na http://www.linux.com.pl/forum/ tam napewno szybciej cos poradzą niż na forum via a tak swoja droga to musi byc jakis kernel zwkompilowana obsługą sata i raid

ms93
20-01-2006, 19:41
nie gra przy instalacji bo nie widzi dyskow wogole. probowalem instalowac mandrive 2006.

supermegazord
20-01-2006, 19:27
rozumieim kolege pawła jak ja bym win usunął to pewnie dziewczyna też by mi kuku zrobiła i to nie na żarty ale powoli akceptuje już ją nawet nauczyłe rpm -ivh --test a jak działa to bez --test hehe
a wracając do twojego problemu ms93 to co dokładnie nie gra przy instalacji cos czy przy samym urzytkowaniu napisz cos wiecej i co próbowałeś instalować ??

pawel
20-01-2006, 17:22
no ja juz nie uzywam windy ale z tego co pamietam to nie mialem nigdy problemow z wirusami, co najwyzej z programami microsoftu (i nie mowie tutaj o samym windows)...
teraz uzywam ubuntu i jakos nie chce mi sie zmieniac na nic innego, jesli to zrobie to raczej tylko na debiana (apt-get rozleniwia nie chce mi sie wsztstkiego instalowac z łapy), ale to juz raczej tylko przy zmianie kompa...

btw. winde oczywiscie mam ale tylko dlatego ze dziewczyna nie pozwala mi go usunac, czasem tez sie przyda w zwiazku z uczelnia jak nie znajde odpowiednika jakiegos programu a emulacja cos szfankuje..

ms93
20-01-2006, 16:29
to jest via vt6421 sata-raid
opis

supermegazord
20-01-2006, 16:24
ms93 a co to za raid ?? jest ??

ms93
20-01-2006, 15:47
ja niestety mam linuxa tylko live-cd (knoppix) bo nie moge zainstalowac przez glupi kontroler dyskow. nie radze korzystac z forum firmy via, bo od 12 dni nikt nie odpisal na moj post... dobrze ze tutaj nie trzeba tak dlugo czekac na odpowiedz

supermegazord
20-01-2006, 12:11
hehe drukarke powiadasz od kiedy po kilkudniowych bojach doszedłem dlaczego mi się sterowniki do ati pod linuxa nie instaluja znaczy instaluja ale ni działają, próbie włączanie zewnetrznej obsługi agp kolejnej configuracji flgrx i nawet rekompilacji jajaka odkryłem ze problem był w dri to toż nie włączam win ale nie mieszkam sam także win byc na kompie musi inaczej by mnie w domu oskalpowali

Łabędź
20-01-2006, 11:27
Cytat Napisał THOR
Ja w sprawie anty-vira...Avast to wielkie nieporozumienie lucky...byc moze masz szczeście i nic nie "lapiesz". Ja testowalem go 3 x i za kazdym razem po przeskanowaniu programem z "gornej" polki...mialem "kilkanascie" nieproszonych osobnikow...w tym 2 trojany.W koncu mialem dosc i zakupilem NIS-a.Wydatek niemaly ..ale w sumie na takich rzeczach nie powinno sie oszczedzac. (oczywiscie to TYLKO moje zdanie...i nie zawsze cos co jest drozsze, musi byc lepsze).
Ja jak tylko sobie przypomne moje boje z SP-ackami i antywirami to aż mi się niecenuzralne słowa cisną na usta. Na szczęście nikt mnie do używania tego 'cudu inżynierii programistycznej' nie zmusza, i choć mam za free to omijam z daleka

No dobra, przyznaje się: mam zainstalowany też i Win. Sam zresztą nie wiem po co. Aha - czasami drukarke trzeba wykalibrować i nie mam czasu zobaczyć jak to się robi pod Linuksem

Ale to tak offtop...

pozdrawiam

THOR
20-01-2006, 10:54
Ja w sprawie anty-vira...Avast to wielkie nieporozumienie lucky...byc moze masz szczeście i nic nie "lapiesz". Ja testowalem go 3 x i za kazdym razem po przeskanowaniu programem z "gornej" polki...mialem "kilkanascie" nieproszonych osobnikow...w tym 2 trojany.W koncu mialem dosc i zakupilem NIS-a.Wydatek niemaly ..ale w sumie na takich rzeczach nie powinno sie oszczedzac. (oczywiscie to TYLKO moje zdanie...i nie zawsze cos co jest drozsze, musi byc lepsze).
A co do pulpitu...nice woman...mozliwe ze wirusy z wrazenia daja sobie spokoj na jej widok .
Pozdrawiam