We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd wewnętrzny na stronie

petersburg
13-07-2010, 20:48
Chciałbym podziękować za pomoc. Dzięki zastosowaniu się do Twoich rad, wszystko już 5. dzień z rzędu działa. Zapewne będzie też tak dalej. Pzdr.

Pik-Pok
08-07-2010, 20:11
to moze przy okazji sprawdz, skad Ci sie taki bierze. masz jakis cms na stronie? zarzadzasz tym z panelu admina? jesli tak, to pewnie za kazdym razem cms robi Ci taki na nowo

petersburg
08-07-2010, 18:12
Dzięki za odpowiedź, niestety to też robiłem wcześniej (zapomniałem napisać) i rezultat utrzymał się podobnie ledwie kilka dni.

Ale teraz spróbowałem ponownie, skasowałem .htacess z 2 katalogów, gdzie był. Ale już pojutrze pewnie znowu wszystko wróci "do normy"

Pik-Pok
08-07-2010, 09:50
wywal plik .htaccess z katalogu www

petersburg
07-07-2010, 17:15
Jestem posiadaczem adresu: http://www.petersburg.ovh.org/

Niestety strona nie działa od kilku miesięcy. Nie daje sobie rady z przywróceniem jej do życia, a naprawdę ma kosztowała mnie dużo pracy, ma dużo linków na swój adres.

1) Przeglądałem kod, ale nie mogę znaleźć NIC obcego
2) Kilkukrotnie usuwałem wszystkie przegrane pliki na serwerze i przegrywałem od nowa przez ftp, zmieniłem hasło, usunąłem zapamiętywanie hasła.
3) Przedwczoraj znowu zrobiłem odnowę plików strony (z pkt. 2), ale dziś znowu strona padła. Również przy poprzednim kilkukrotnym kasowaniu zwartości na serwerze i wgrywaniu od nowa plików strony, zauważyłem, że obce pliki mają tendencję do ponownego pojawiania się po kilku dniach. A strona nie działa (wyświetla błąd wewnętrzny jak teraz) już następnego dnia lub drugiego dnia po "regeneracji".

Jak się uporać z tą zmorą?
Czy da się jakoś "sformatować" konto na ovh.org? Skanowałem pliki strony znajdujące się na moim komputerze, ale nie było podejrzanych plików. W kodzie, jak mówiłem, też nic obcego ;/