We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem - macierz i MySQL

tabi19
13-06-2010, 14:47
Wielkie dzięki - zadziałało

Pozdrawiam

no4b
10-06-2010, 17:12
Wystartować z odhaszowanym skip-networking i GRANTem nadać odpowiednie uprawnienia.

tabi19
10-06-2010, 17:01
Witam. Od wczoraj próbuję postawić serwer CS 1.6, z modem "Diablo Mod", który korzysta z MySQL. Wszystko zainstalowałem poprawnie (tak samo jak na VPS'ie, na którym wszystko działa ok).. Otrzymałem błąd, iż nie może się połączyć z MySQL ( tą z VPS'a, choć było tam ustawione łączenie z innych IP - zakomentowałem bind-alias w configu )..
No więc zainstalowałem DiabloMod, korzystając z MySQL na moim RPS'ie.. Jako host dałem "localhost" - wyświetliło błąd, iż nie może znaleźć socket'u mysql'a w folderze /tmp (nigdzie nie mam opcji na wpisanie ścieżki do socket'u).
Gdy zamiast localhost daję IP serwera, to wyskakuje błąd, iż nie może stworzyć tabeli i m.in. jest podany hostname Rewers - rpsXXX.ovh.net, host serwera jest inny - rXXXXX.ovh.net ..

Jak skonfigurować MySQL, by czytał dobrze ?
Zaznaczam, iż nie jest to problem po stronie modyfikacji do CS'a, ponieważ na VPS'ie działa bez przeszkód.

Pozdrawiam