We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie mogę usunąć foledrów!

Łabędź
02-09-2005, 08:46
Cytat Napisał Peryl
przesłanie kompletnego prawdziwego adresu mojej strony bez domen i subdomen po prostu tak jak to wygląda na samym początku (chodzi o bezpośredni dostę ponieważ skrypt generuje newsy na stronę a jest to bardzo przydatne w tym czym się zajmuje).
Serwer na którym strony bezpośrednio się znajduje nie udostępnia stron. Proszę próbować poprawić skrypty w domenie .ovh.org

Cytat Napisał Peryl
Pojawił się również problem tego iż nie mogę usunąć pewnych katalogów z servera przez ftp ??? Co mam z tym zrobić
Najpiew usunąć pliki wewnątrz katalogu.

pozdrawiam

Peryl
30-08-2005, 21:10
Witam szanownie!

W poszukiwaniu pomocy natrafiłem na ten adtes przejdę do tematu mam taki problem ze skryptem "cutenews 1.36 i każdą inną wersją" oraz ze starszymi wersjami mianowicie po zainstalowaniu wszystkiego udaje mi się uzyskać hasło kasuję plik install następnie pierwszy raz loguję się do sysytemu wszystko ok ekran powitalny jest pokazuje aktualny status lecz po tym gdy chcę cokolwiek zrobić znowu muszę się logować? gdziekolwiek nie kliknę po zalogowaniu znowu wyskakuje okno z logowaniem. Nie mogę dodać żadnego newsa?? na swoją stronę

Wydaje mi się żę powodem może być subdomena prz_bd.ovh.org więc bardzo proszę o przesłanie kompletnego prawdziwego adresu mojej strony bez domen i subdomen po prostu tak jak to wygląda na samym początku (chodzi o bezpośredni dostę ponieważ skrypt generuje newsy na stronę a jest to bardzo przydatne w tym czym się zajmuje).

Pojawił się również problem tego iż nie mogę usunąć pewnych katalogów z servera przez ftp ??? Co mam z tym zrobić

Bardzo proszę o pomoc.

Kas
28-08-2005, 12:29
Dzięki. Pomogło.

Łabędź
26-08-2005, 20:13
Cytat Napisał Kas
Jaki klient FTP pokazuje wszystkie pliki?
Używam Total Comandera.
Total Commander.
Menu 'Sieć' -> FTP pokaż ukryte pliki

pozdrawiam

TheL
26-08-2005, 19:48
uzyj windowsowego FTP w menu start kliknij uruchom i wpisz FTP nastepnie wpisz open nazwa serwera nastepnie wpisz login i haslo wejdz do danego katalogu poprzez cd nazwa_katalogu a pozniej wpisz del nazwa_pliku i proste teraz aby bylo prosciej w tym kliencie ftp ktorego uzywasz skasuj ten katalog i tyle.

Kas
26-08-2005, 19:44
Jaki klient FTP pokazuje wszystkie pliki?
Używam Total Comandera.

Łabędź
26-08-2005, 19:16
Cytat Napisał Kas
Klient FTP pokazuje, że katalog jest pusty.
To źle pokazuje.
W katalogach './bb' oraz './phpbb' są podkatalogi z plikami '.htaccess'!
Proszę zmienić klienta ftp na takiego, który pokaże wszystkie pliki.
Założyłem podobną strukturę u siebie na koncie - można skasować bez problemu po uprzednim skasowaniu pliku ukrytego (tego z kropką). Proszę spróbować w konsoli ftp komendy 'ls -la'.

Cytat Napisał Kas
Proszę o usunięcie katalogu lub jego zawartości.
Nie będe kasował żadnych plików/katalogów na POPRAWNYCH kontach.

pozdrawiam

Kas
26-08-2005, 15:50
Klient FTP pokazuje, że katalog jest pusty.
Prawa dostępu są na 777.

Proszę o usunięcie katalogu lub jego zawartości.

---

Ta sama sytuacja z katalogiem phpbb. Help!

Łabędź
26-08-2005, 14:56
Cytat Napisał sancio
Proszę spróbować najpierw to przeczytać:

http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=38
i to:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=55

pozdrawiam

sancio
26-08-2005, 13:36
Proszę spróbować najpierw to przeczytać:

http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=38

Kas
26-08-2005, 10:42
CZemu nie mogę usunąć folderów o nazwie cache?

mam np. bb -> cache.
Mogę zmienć nazwę, ale usunąć nie.
Help!

---

Proszę o ręcznę usunięcie przez admina folederu "bb" wraz z podfolderami.
Moje konto: forum-php