We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd Could not connect to the database

rielev
19-04-2010, 17:37
Taki serwis na wirtualnym? Czarno to widzę
Zainwestuj chociaż w sql prywatny, tam masz dostęp do konfiguracji serwera, czyli możesz dowolnie ustawić limit połączeń.
Na bazach dla serwerów wirtualnych jest ustawiony limit 10 połączeń na milisekundę.

giasek
16-04-2010, 19:51
W takim razie oskryptuj wyjątki.

fx-62
16-04-2010, 17:25
niestety nie mam dostępu do php.ini ;/

giasek
16-04-2010, 16:17
Jak widać jest limit. Co do błędu to włączyć w php.ini logowanie do pliku zamiast zrzucanie błędu na stronie. Możesz też przechwytywać błędy i wówczas zaserwować jakąś statyczną stronę w momencie wystąpienia błędu. Wszystko zależy od Twojej fantazji

fx-62
16-04-2010, 15:41
Jaki jest ustawiony limit połączen?Czy w innych ofetach np. serwer premium ilosc dozwolonych polączeń jest większa?Gdyby nie fakt, że strona od prawie 2 tygodni jest zaindeksowana w google z opisem tego błędu to bym to odpuścił! nawet jak zmieni na chwile opis to stary opis z błędem powraca.Co zrobić żeby chociaż robotom nie wywalalo tego błędu?Istnieje jakies rozwiazanie tymczasowe?

giasek
15-04-2010, 20:53
Przekraczasz dozwolony limit połączeń dla użytkownika bazy danych. Zoptymalizuj kod, tak by nawiązywał mniej połączeń, być może konieczne stanie się zastosowanie połączeń typu persistent.

fx-62
15-04-2010, 20:37
Witam,
Od jakiegoś czasu nęka mnie błąd ... User grajonli_fx62 already has more than 'max_user_connections' active connections in /homez.228/grajonli/www/includes/rating_config.php on line 8.Problem dotyczny strony nieziemskiegry.pl.Każde połączenie jest poprawie zakonczone mysql close a problem wciąż występuje, szczególnie wieczorem gdy na stronie przebywa większa liczba osób.Mam hosting "personal".Proszę o pomoc.