We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Prośba] Zakodowanie pliku w Zend

no4b
28-03-2010, 11:49
Nie masz prawa prosić o zakodowanie pliku, bo nie masz licencji na Zend. Staram Ci się pomóc w legalny sposób.

OPTRONET
28-03-2010, 11:39
no4b czy ja prosze o podpowiedź w jaki sposób ukryc serwer bazy danych czy prosze o zakodowanie pliku? Przeczytaj temat!

no4b
27-03-2010, 17:50
1) Admin nawet bardzo chcieć nie musi.
2) Osoby odwiedzające nie odkryją tego.
3) Poproś admina o odpowiednie prawa do Twojego katalogu.

OPTRONET
27-03-2010, 09:23
Wiem że admin bardzo chcąc może sprawdzić z jakim serwerem w danej chwili się łącze na porcie 3306 ale przynajmniej osoby wchodzące na strone nie odkryją gdzie jest baza danych. Dzieki zaszyfrowaniu pliku w Zend inne dzieciaczki które mają tam konta nie podejrzą adresu a przede wszystkim hasła. Dlatego szukam kogos kto ma licencję.

no4b
26-03-2010, 23:54
Jeśli dobrze rozumiem to próbujesz ukryć IP swojego serwera z bazą danych. Jeśli tak, to daruj sobie zabawy z zendem, bo jest masa innych sposobów, dzięki którym w kilka sekund można znaleźć to IP.

OPTRONET
26-03-2010, 22:40
Witam.
Posiadam autorski interfejs do przeglądania bazy mysql znajdującej się na moim serwerze. Chcąc zamaskować IP serwera umieściłem skrypty na serwerze kolegi lecz nie mam do niego pełnego zaufania. W związku z tym prosiłbym kogoś posiadającego licencję na Zend Encoder (Zend Guard) aby zakodowała mi jeden plik odpowiadający za połączenie z bazą danych. Sami chyba rozumiecie że dla 5 linijek kodu nie warto wydawać $600 a napisanie API do mojej bazy zajęłoby zbyt dużo czasu. Na serwerze jest zainstalowany moduł Zend wiec dlaczego nie miałbym z niego skorzystać?
Liczę na ludzka życzliwość i z góry dziękuję!