We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zalew spamu w księdze gości

ollerm
03-02-2010, 17:40
No jak wygląda na to że problem jest po stronie OVH to powinieneś skontakotować z OVH: pomoc@ovh.pl

bogumio
03-02-2010, 16:26
Nie mogę sobie z nim w żaden sposób poradzić.
Próbowałem zainstalować SBLAM.
Moja strona to Nie mogę sobie z nim w żaden sposób poradzić.
Próbowałem zainstalować SBLAM. Moja strona to http://www.bogumio.ovh.org . Niestety dostaję takie komunikaty:
Notice: Sblam: Problem komunikacji z serwerem api.sblam.com - 111:Connection refused Sblam: Problem komunikacji z serwerem api2.sblam.com - 111:Connection refused Sblam: Problem komunikacji z serwerem spamapi.geekhood.net - 111:Connection refused in /home/b/o/g/bogumio/www/book/sblamtest.php on line 95

Od autorów SBLAM'a dowiedziałem się, że z ich serwerami jest wszystko w porządku. I że, cytuję: "Problem musi leżeć po stronie twojego serwera/firewalla".
Jeśli to prawda, czy jest możliwość odblokowania firewalla, serwera na łączenie się ze SBLAM'em? Jeśli nie, to gdzie może leżeć problem. Próbowałem już prawie wszystkiego jeśli chodzi o konfigurację. A zalew spamu w formularzu to już totalna plaga .

Proszę o pomoc