We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Newsletter OVH

giqus
27-01-2010, 08:43
a do podpisu cyfrowego już się nie ustosunkujesz?

voldemortsgirl
20-01-2010, 13:49
W tym newsletterze kodowanie zostało poprawione, wykonaliśmy także testy wysyłki do róźnych operatorów.
Podaj proszę wersję OE z jakiej korzystasz i jakie kodowanie masz domyślnie ustawione.
Przydatna może być także informacja czy wiadomość jest wyświetlana z nieprawidłowym kodowaniem bezpośrednio w skrzynce email ( problematyczny adres email poproszę na priv).
Z góry dzięki

giqus
20-01-2010, 13:17
Nie wspomnę oczywiście o błędach merytorycznych w newsletterach.
Według newslettera Opcja VPN kosztuje od 79 zł netto / rok i szczerze chcialem już to wziąść... ale strona OVH mówi że 79 zł netto to opłata miesięczna...

giqus
20-01-2010, 13:14
Witajcie,

Nie wiem jak u Was, ale od kilku miesięcy jak dostaje Newsletter od OVH to mój OE nie radzi sobie z kodowaniem, albo Newslettery są ciulowo zakodowane - krzaczki są wszędzie.
Dodatkowo podpisują się podpisem cyfrowym z adresu support@ovh.com a wysyłają wiadomości z adresu pomoc@ovh.pl - przez co programy pocztowe krzyczą o niebezpieczeństwie.

A piszę to tylko dlatego bo już niechce mi się pisać do BOK OVH.pl żeby coś z tym zrobił - wszystkie poprzednie próby - przynajmniej dwa razy na miesiąc - zostały przyjmowane i należycie sprawdzane i miało być dobrze. Niestety OVH.pl ma w głębokim poważaniu podstawowe rzeczy.

Pozdr