We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Proszę o pomoc w wyborze hostingu

no4b
29-12-2009, 18:11
Ja bym się w VPS nie pchał, kup sobie coś dedykowanego. Co konkretnie to nie powiem bo nie mam danych odnośnie zużycia CPU, pamięci oraz struktury tego zużycia. Jak się kompletnie nie znasz, to może być ciężko.

Datalux
29-12-2009, 17:51
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś VPS ale nie mam pojęcia jaki wybrac, ile wytrzyma i czy wogóle poradzę sobie z jego konfiguracją bo o tym nie mam pojęcia.

Mam stronę w extreme fusion na której jest zarejestrowanych ok 25 000 użytkowników i codziennie dochodzi ponad 100 nowych.
Transfer który w tej chwili zużywa to ok 100GB/msc.
Ma ok 4000 uu na dobę i 15000 odsłon a online na stronie przebywa średnio ok 100 osób.
Dodatkowo dostałem maila od obecnego usługodawcy że strona powoduje spore obciążenie CPU.
Nie wiem czy mogę podac adres strony ale zaryzykuje: www.filmy-lektor.pl

Co byście polecili mi w tej sytuacji?
Czy VPS będzie szybciej chodził niż mój dotychczasowy hosting bo teraz to bardzo często się muli i w największej ofercie już mi nie starcza transferu.

Dodatkowo na innym hostingu mam drugą stronę która także z dnia na dzień robi się popularniejsza i niedługo będzie miała podobne statystyki.

Proszę o pomoc ile taki VPSI wytrzyma??