We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Space-Elite super gra MMO


Skorpion1980
16-12-2009, 13:03
Witam

Mam do sprzedania , grę przeglądarkową o kosmicznej nazwie Space-Elite , w której gracz wciela się w galaktycznego imperatora władającego swoim imperium .

Gra napisana w połowie 2007r. w 100 % przez polaków , bez „zapożyczeń” z innych gier.

W skład systemu gry wchodzi:
- Silnik gry
- Master Login – jest to system zarządzania wszystkimi kontami w grze oraz aplikacjach przynależnych
- Konta galaktyczne – konta w grze właściwej
- Forum – zintegrowane z systemem master login
- Galeria - zintegrowane z systemem master login
- Aplikacja IRC via www
- Panel administracyjny o zróżnicowanych poziomach dostępu , dający wgląd w akcje graczy , ich konta , logowanie.
- Baza danych gry
- Wszystkie dodatkowe skrypty instalacyjne.
- Domena space-elite.com (ważność do IX.2010r)
- System GG-Bot
- Pomoc przy wdrożeniu
- Pełna dokumentacja gry wraz z listą nowości jakie można będzie jeszcze wprowadzić do gry w przyszłości

Informacje dotyczące odsłon witryny , reklamy oraz generowanych zysków przez grę podam na prośby potencjalnych kupujących.

Skrót Historii Gry:
Gra została napisana w połowie 2007r. na prośbę graczy z innej znanej gry niemieckiej produkcji w której administracja podchodziła źle do polskiej tematyki problemów.
Gra w początkowej fazie posiadała wiele błędów a mimo to jej popularność osiągała dosyć sporą liczbę. Graczy wciąż przybywało.
Pod koniec czerwca 2008r. z niewyjaśnionych powodów została uszkodzona funkcja rejestracji nowych użytkowników do gry. W tym momencie gra liczyła około 1900 graczy, na jednej tylko gali, a bylo ich 3 (G1, G2, CG), w tym około 700 to boty które funkcjonują po dziś dzień, boty te funkcjonują tylko na 2 galach (G1, G2).
Ja wraz z pewną grupą graczy próbowaliśmy kontaktować się z właścicielem gry aby przywrócić możliwość rejestracji, gdyż przez to odchodzili gracze. Którym jak wiadomo gra z jakiś powodów nudziła się, lub zwyczajnie nie mogli dalej grać. Co sprytniejsi gracze nie chcąc aby gra umarła przekazywali swoje już rozbudowane konta innym osobom w celu podtrzymania liczebności gry.
Jednak fakty były takie że gra powoli umierała, a możliwość kontaktu z właścicielem gry nie była możliwa gdyż jak się później okazało wyjechał za granice o ślad po nim zaginął.
Pod koniec wrześnie 2008r, kiedy już traciliśmy wszelką nadzieje na uratowanie gry, odezwał się właściciel i napisał że nie może dalej zajmować się grą gdyż jego praca na to nie pozwala i nie ma przez to czasu. Tak więc wyszedł z propozycją sprzedania gry.
I ja wraz ze wspólnikiem odkupiliśmy prawa użytkowe do gry.
W momencie przejęcia gry przez nas, graczy było około 900 (-700 botów)
W szybkim czasie rejestracja została przywrócona i naprawiono wiele błędów krytycznych. Do tego stworzony został system zarządzania kontami galaktycznymi zwany „Master Login” którego zadaniem było ułatwić graczom dołączanie do gry. Gdyż w wersji poprzedniej istniały 3 galaktyki (G1, G2, CG) i do każdej trzeba było się oddzielnie rejestrować.
Gra przechodziła tak jakby drugie narodziny.

Dodam że w grze są dwa rodzaje galaktyk w których skład wchodzą:
G1, G2, G3 – Normalne
CG (Cheat Gala) – Specjalna

Gra utrzymywana jest głównie z wpłat jakie gracze wnoszą aby zakupić tzw Punkty Platinium (PP).
I tak jak na normalnych galaktykach powyższe PP dają tylko dostęp do specjalnych narzędzi ułatwiających samo granie oraz pozwalają na niewyświetlanie reklam w grze, to na specjalnej gali powyższe PP dają już wiele rzeczy które gracz może zakupić np.:
Natychmiastowe ukończenie Budowy budynku lub Badania
Dokupienie wybranych statków, obrony lub surowców potrzebnych w grze, a każde takie użycie tych funkcji kosztuje określoną sumę PP

I to właśnie z galaktyki specjalnej gra potrafi wygenerować największe zyski przekraczające kilku krotne a nawet i więcej wartość miesięcznego utrzymania serwera. Wiadomo polak zrobi wszystko aby być pierwszym w rankingu.
A obecnie na tej jedynej gali jest najmniej graczy (okolo 20) gdyż brak konkretnej reklamy robi swoje

Tak więc wraz grą oddam do dyspozycji pewien szczególny pomysł który przy dobrym wykorzystaniu może sprawić że zyski z gry mogą wzrosnąć nawet kilkunastokrotnie.

Do gry dokładam mailing pozyskany zgodnie z prawem ok 2 000 adresów ( gracze którzy dokonywali rejestracji ) dodam też że gra pracuje cały czas , jej grywalność wzrasta, a kod napisany jest w sposób pozwalający na dowolne modyfikacje oraz aktualizacje.
Gra posiada profesjonalne tłumaczenie na kilka języków:
Polski, Angielski, Niemiecki, Włoski, Francuski.
No i co najważniejsze, jest wciąż rozwijana.

W skład gry wchodzi także GG-Bot który potrafi informować graczy za pomocą komunikatora GG o występujących zdarzeniach na ich własnych kontach oraz administratorów o wszelakich alertach.

Sprzedajemy grę gdyż w połowie przyszłego roku planowany jest nasz wyjazd za granice i nie będziemy w stanie zajmować się grą. Tak więc aby gra nie umarła, zdecydowaliśmy się sprzedać ją. A do czasu naszego wyjazdu oferujemy pełną i nieodpłatną pomoc w nadzorowaniu nad grą.

Grę można zobaczyć pod adresem http://space-elite.com
Screeny: http://space-elite.com/sell.php

Cena: 15.000 PLN

Po więcej informacji zapraszam:
GG: 4352121
E-Mail: admin@space-elite.com