We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przepisanie serwera

ollerm
17-12-2009, 18:19
człowieku, uspokuj się, bo narazie zachowujesz się poniżej jakiego kolwiek poziomu.
musisz rozwiązać ten problem z gościem od którego kupiłeś serwer, a jak nie masz z nim kontaktu to niestety.. pech..

Łabędź
17-12-2009, 17:08
Cytat Napisał UploaderHD
jasne bez swojej zgody ktos przepisal na moj nichandle serwer, przez miesiac z niego nie korzystal i nawet o tym nie wiedzial,
co Ty ********** ?
Dosyć

rielev
17-12-2009, 16:44
Cytat Napisał UploaderHD
jasne bez swojej zgody ktos przepisal na moj nichandle serwer, przez miesiac z niego nie korzystal i nawet o tym nie wiedzial,
co Ty ********** ?
A może kupił serwer, ale nie widział jak nim zarzadzać, także wynajął admina, zniemił kontakty na admina, żeby mu było łatwiej zarządzać, a admin chce być cwany i zostać właścicielem? Nie można wykluczyć takiej sytuacji.
Zresztą, my nie rozsztrzygamy takich kwestii. Nie ma podpisu/dokumantów własciciela - procedura nie ważna.

Malitek
17-12-2009, 16:22
Cytat Napisał UploaderHD
co Ty ********** ?
Skoncz przeklinac..

U mnie jest inna sytuacja.

Zapłacił mi za serwer dałem mu kontakty oprócz właściciela i nie przesłał dokumentów.

Jak sie zdenerwuje to wezmę ten serwer na siebie

UploaderHD
17-12-2009, 16:17
co Ty ********** ?

Łabędź
17-12-2009, 16:12
Cytat Napisał UploaderHD
w poprzedni wlasciciel zaznaczylem nieznane
To chyba obecny właściciel powinien wykonać cesje.

pozdrawiam

rielev
17-12-2009, 15:55
Faktura jest wysyłana na dane bilingowe.

Chyba coś Ci się pomyliło. Kto Cię oszukał? OVH, czy koleś od którego kupiłeś serwer, a który nie zmienił właściciela?

Odwracając sytuację: jak byś się zachował, jakbyś posiadał serwer, a ktoś by mógł zadzwonić do OVH i zmienic sobie właściciela na gębę, bez Twojej zgody, hmm?

UploaderHD
17-12-2009, 15:47
bez urazy ale ...
po jasny **** tyle pie******** ?!
jesli **** ktos przepisal ten serwer, jesli go juz raz do ***** oplacilem to chyba mazecie zrobic łaske i przyslac mi ta ****** fakture ???
Zreszta **** wam w **** za to jak traktujecie obecnych i potencjalnych klientow, ******* ta firme po calosci
banda zlodzieji i oszustow

voldemortsgirl
17-12-2009, 15:28
Bez potwierdzenia danych obecnego właściciela zmiana właściciela nie zostanie zaakceptowana.

Nie można zmienić właściciela usługi, jeżeli sam właściciel nie wyraża na to zgody.
A tak jest w tym wypadku.

UploaderHD
17-12-2009, 14:14
dobra z nimi sie tam nie idzie dogadac, Ci cali konsultani guzik warci (nie ma to jak firma pomagajaca klientom)
wzialem wydrukowalem tego pdfa od procedury
w poprzedni wlasciciel zaznaczylem nieznane
wpisalem moj nichandle i mail
wystarczy ze zeskanuje dowod i wysle ?
tak jak pisalem wczesniej nie mam kontaktu z osoba od ktorej odkupowalem serwer, nie beda robili problemow ?

P.S dowod skserowac tylko z przedniej strony czy tyl tez ?

ollerm
15-12-2009, 22:07
Handlowy, co nie?

musisz wykonać cesje serwera, taki ładny dokument wypełnić, skany dowodów osobistych i serwer twój

UploaderHD
15-12-2009, 19:54
Handlowy
071 786 07 87
0801 700 787

Techniczny
071 786 07 86

ktory nr ?

Pik-Pok
15-12-2009, 19:12
kompletnie nie ten dzial. napisz albo zadzwon z samego rana do BOK.

UploaderHD
15-12-2009, 15:51
Witam (przepraszam jesli zly dzial)
odkupilem jakis czas temu serwer, przedluzylem o miesiac, wszystko ladnie pieknie, ale ... zostal on przepisany tylko poprzez NIC-handle chcialbym teraz przedluzyc go o 3 miesiace lub pol roku.
I oto sedno problemu czy istnieje mozliwosc kompletnego przepisania go na moja osobe ??
Nie mam kontaktu z osoba od ktorej go odkupilem