We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mysql Error

Harry.Potter
06-03-2006, 16:27
U mnie to samo:
Kod:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'forum-zsp21lodz'@'localhost' (using password: YES) in /home/f/o/r/forum-zsp21lodz/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/f/o/r/forum-zsp21lodz/www/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/f/o/r/forum-zsp21lodz/www/db/mysql4.php on line 332
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user 'forum-zsp21lodz'@'localhost' (using password: YES)
próbowałem już wszystkiego co jest na forum

Łabędź
12-01-2006, 17:06
Cytat Napisał grzyb
Tak, sprawdzalem wszystkie mozliwe opcje, haslo wpiasalem dokladnie to samo. Na innych serverach tez nie moge zrobic forum. Mam dokladnie ten sam bląd. (Próbowałem np. na LYCOSIE)
LO.com
STRONA KLASY

No przecież prawie działa.

pozdrawiam

grzyb
12-01-2006, 16:42
Tak, sprawdzalem wszystkie mozliwe opcje, haslo wpiasalem dokladnie to samo. Na innych serverach tez nie moge zrobic forum. Mam dokladnie ten sam bląd. (Próbowałem np. na LYCOSIE)

Xenon
12-01-2006, 11:00
A podales dobre haslo? Aka zmieniles haslo do msqla po zalozeniu konta (do msqal)?

grzyb
12-01-2006, 10:50
Dobra, pozbyłem się po ostatnim topicu critacal errora, ale teraz mam drugi problem. Za nic nie moge zainstalowac phpbb, caly czas wyskakuje mi nastepujacy bląd:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'grzyb'@'ns3619.ovh.net' (using password: YES) in /home/g/r/z/grzyb/www/phpBB/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/g/r/z/grzyb/www/phpBB/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/g/r/z/grzyb/www/phpBB/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Wie ktoś jak to naprawić?
Help!