We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zamówienie a opłata instalacyjna

LGP
05-01-2010, 20:39
MaTraX, to jest prawda. Ja również do testów wziąłem kiedyś RPS'a II aby móc pewne rzeczy sprawdzić i nauczyć się co nieco. W chwili obecnej w życiu bym nie skorzystał z oferty RPS przy opłacie instalacyjnej. Moża było przecież wprowadzić pominięcie opłaty instalacyjnej przy płatności za 3 miesiące z góry, ale nie rok.

MaTraX
02-01-2010, 13:44
Hmm.. no ja korzystałem kilka razy z opcji RPS, aby móc sobie stosunkowo tanio i bezkarnie przetestować rozwiązania, które miały być wprowadzone na właściwej maszynie. Teraz cała "zabawa" mija się z celem. Wynajmowanie serwerka o tych parametrach za blisko 300zł na jeden miesiąc nie ma sensu. Kończy się na tym, że testy przeprowadzane są lokalnie, a OVH traci na interesie kasę za 2-3 miesiące, bo na tyle wykupywane były maszyny testowe. Pojawia się pytanie, czy lepiej mieć blisko 300zł od razu od 5% osób, czy mieć 150zł na kwartał od 80% zainteresowanych tematem klientów.

Rozumiem, że zdarzały się osoby, które wykorzystywały RPS do wykonywania ataków itp. ale wątpię aby należeli oni do większości, lub ewentualnie tak trudno było te osoby blokować.

Ponad 200zł za instalację tego typu serwerka jest grubą przesadą.

tomi24
27-12-2009, 21:18
zawsze mozesz poszukac w dziale gielda i moze ktos sprzedaje serwer PRS "tanio"

infernus
19-12-2009, 21:59
Jak mojemu znajomemu opowiedziałem o opłacie instalacyjnej, śmiał się niesamowicie podobnie jak i ja

buffi89
07-12-2009, 16:08
łooooooooooooo to sie teraz OVH popisało,

wprowadzają opłatę za RPS i nic nie robiąc przy RPS`ach nie zwiększając nawet przepływu ISCI który jest tragiczny nie mówiąc o tym ze ta Oferta RPS jest przestarzała mocno..

po prostu porażka...

dj_dobry_brzydal
05-12-2009, 15:55
Rzeczywiście dziękuje za pomoc.

Malitek
05-12-2009, 14:03
Na fakturze proforma masz date - eh

dj_dobry_brzydal
05-12-2009, 11:45
A ile czasu mam na wpłacenie? Wracam do Polski dopiero jutro, a w poniedziałek będę mógł zrobić przelew.

Deqeen
04-12-2009, 11:03
bądź te osoby, które już wykupywały Serwer minimum 2 razy.

Dream
03-12-2009, 22:38
Myślałem, że jestem jedyny, ale widocznie nie

Rozmawiam ze znajomym od kilku minut i nie możemy się pogodzić czemu nie zamówiliśmy serwera 2 dni temu...

Ta zmiana nas również zniechęciła do zakupu. Rozumiem, że ludzie nadużywają serwery do ataków. Ale co mają powiedzieć stali klienci? Moim zdaniem stały klient, który dzierżawi serwery od roku powinienem być zwolniony z opłaty instalacyjnej.

Deqeen
03-12-2009, 20:26
Cytat Napisał shadow29
kiedyś nie było opłaty instalacyjnej a teraz nagle na święta taka promocja ??

od kilku dni skłaniałem się do zakupu RPSa 2 grudnia wchodzę w opcje zamawiam i jaki zonk opłata instalacyjna prawie 250 zł bardzo mnie to zniechęciło pewnie innych nowych klientów też ...
no właśnie, u mnie tak samo Jendak ja chciałem zakupić RPS 5, ale jak narazie zmieniłem zdanie po tym co zobaczyłem.

shadow29
03-12-2009, 20:23
kiedyś nie było opłaty instalacyjnej a teraz nagle na święta taka promocja ??

od kilku dni skłaniałem się do zakupu RPSa,, 2 grudnia wchodzę w opcje zamawiam i jaki zonk opłata instalacyjna prawie 250 zł bardzo mnie to zniechęciło pewnie innych nowych klientów też ...

Deqeen
03-12-2009, 20:07
opłata Instalacyjna jest obowiązkowa?
Ponieważ teraz troche to nieopłacalne, Zwykły RPS kosztuje 80zl a instalacja 199zl?? Trochę nie logicznie? Bez tej opcji niegdyś oferty ovh były najlepsze?
Proszę o odpowiedź.

Akira
02-12-2009, 23:56
Jeżeli na fakturze pro forma cena instalacji nie została wyszczególniona to nie.

dj_dobry_brzydal
02-12-2009, 20:10
Witam, dwa dni temu zamawiałem u Was RPS-a ten zwykły plan RPS I wie ktoś może, czy jeżeli nie wpłaciłem jeszcze pieniążków, a w e-mailu mam:

Właśnie zostało złożone zamówienie nr 6******
na sumę 48.68 PLN.
to czy mnie obowiązuje ta opłata instalacyjna?
Dziękuje z góry za pomoc.

Pozdrawiam.