We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zmiana nazwy domeny

rielev
11-11-2009, 18:15
Do 60free nie ma możliwości podpinania multidomen, jedynie przekierowania www są możliwe. W takim wypadku strona *nie jest* poprawnie indeksowana przez wyszukiwarki, bo jest to tzw. przekierowanie w ramce. Jednocześnie nie ma możliwości zmiany domeny głównej dla 60free z nazwa_konta.ovh.org na inną.

Każdy z serwerów wirtualnych z nowej oferty posiada opcję multidomen. Pozwala to na przekierowanie domen na serwer po DNS-ach, lub samym polu A. W takim wypadku strona *jest* poprawnie indeksowana przez wyszukiwarki.

cinki23
11-11-2009, 16:48
Witam.
Posiadam hosting na ovh - konto OVH-60gp - wraz z podpięta pod nie domenę.
Chciałbym zmienić nazwę domeny.
Zakupiłem w ovh interesującą mnie domenę - nie mam podpiętej do niej żadnego hostingu.
Dotychczasowa domena była pozycjonowana, chciałbym nie utracić pracy którą już wykonałem.

Poszukuję pomocy w jaki sposób mógłbym wykonać taką zamianę - przekierowanie 301 ??

Czytałem iż w nowszych kontach - na które mógłbym przejść - jest opcja multidomena - czy to dobre rozwiązanie, pomogłoby w moim przypadku uwzględniając wcześniejsze pozycjonowanie ?

Z góry dziękuje za porady.