We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z zalogowaniem się na FTP

dexted
24-11-2006, 09:24
Mi tez niedziałało ale weszłem w menadziea v3 i tam zmieniłem chzsło FTP (albo doiero ustawiłem ) i potem sie loguje i wszystko działa!!

Rose80
12-11-2006, 15:25
mam total commander i chce wgrac strone na serwer prv.pl ale nie moge sie polaczyc to nie wina firella na pewno. mam tez filezile no sie laczy ale nie chce wgrywac np zdjec i roznych plikow. pomozcie prosze to moja pierwsza strona. gg8789606 pozdrawiam

Arkanin
15-01-2006, 21:51
Cytat Napisał Peryl
a u mnie nadal to samo nawet na passiv nic się nie da zrobić łączę się z ftp lecz nie pobiera listy katalogów i wyskakuje błąd który wcześniej już opisałem :/
U mnie jest tak samo Help

Peryl
12-01-2006, 15:10
a u mnie nadal to samo nawet na passiv nic się nie da zrobić łączę się z ftp lecz nie pobiera listy katalogów i wyskakuje błąd który wcześniej już opisałem :/

ms93
11-01-2006, 16:11
a u mnie jest wszystko ok, tylko dosc wolno sie laczy z serwerem

Łabędź
11-01-2006, 13:27
Cytat Napisał Peryl
w total commanderze popołączeniu nie ściąga mi listy katalogów wyskakuje komunikat 500 Illegal Port command i zonk nic nie idzie zrobić może ktoś wie jak sobie z tym poradzieć ściankę wyłączyłem dodatkowo próbowałem ustawić pasywnego transferu i było tak samo.

http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq32

pozdrawiam

Peryl
11-01-2006, 12:06
w total commanderze popołączeniu nie ściąga mi listy katalogów wyskakuje komunikat 500 Illegal Port command i zonk nic nie idzie zrobić może ktoś wie jak sobie z tym poradzieć ściankę wyłączyłem dodatkowo próbowałem ustawić pasywnego transferu i było tak samo.

Widzę że nie jestem sam...

Proszę o pomoc pozdrawiam Peryl

Łabędź
11-01-2006, 09:27
Cytat Napisał Master of puppets
Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział.
?

Wyślij wynik działania programu traceroute/tracert na @pomoc.

pozdrawiam

Master of puppets
10-01-2006, 21:41
no i wpisałem ten adres i co?? to samo czyli:

SmartFTP v1.5.991.24
Resolving host name "ftp.60free.ovh.org"
Connecting to 213.186.37.170 Port: 21
Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział.

Łabędź
10-01-2006, 20:18
Cytat Napisał Master of puppets
próbuje wrzucić to na www.60free.ovh.org - może trzeba gdzie indziej??
ftp.60free.ovh.org

pozdrawiam

Master of puppets
10-01-2006, 20:14
używam programu smartFTP, i próbuje przesłać pliki na serwer... no ale niemogę się z nim połączyć... na pewno nie jest to wina firewalla bo już to zmieniłem... próbuje wrzucić to na www.60free.ovh.org - może trzeba gdzie indziej??

proszę o pomoc... jestem zielony jeśli chodzi o webmasterstwo... moja pierwsza strona... konkretnie forum phpBB...