We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

safe mode [mambo]

darasso1
09-02-2006, 09:40
Chyba opuscilem jakies posty. Pisalem do Pana Jamaicana. NAwet Jamaican jak widac sie zlości. Złość normalna rzecz ludzka. Ale zero współpracy..
Ja sie wielu rzeczy fajnych tu dowiedzialem...

darasso1
09-02-2006, 09:37
To niemile co piszesz i nie do konca prawda bo ja np na 60free przy safe mode on wcisnalem do mambo wszystkie komponenty moduly i boty.

Ekspert
20-01-2006, 12:00
no ta galeria jest ekstra, tylko szkoda że po angielsku.

Łabędź
16-01-2006, 15:26
Cytat Napisał raasteer
Tak, bo moduly sie instaluja nawez z safe mode on, ale kompenooenty nie chca. Mam ten sam problem Nie moge zainstalowac rzadnej galerii....a moja strona ma byc o fotografii....i nie wiem co mam teraz robic...
http://forum.ovh.pl/showthread.php?p=6243#post6243

pozdrawiam

raasteer
13-01-2006, 15:11
Tak, bo moduly sie instaluja nawez z safe mode on, ale kompenooenty nie chca. Mam ten sam problem Nie moge zainstalowac rzadnej galerii....a moja strona ma byc o fotografii....i nie wiem co mam teraz robic...

Łabędź
01-09-2005, 16:10
Cytat Napisał TheL
wystarczy paht safe mode na mambo pozatym mozna zainstalowac kazdy mod, zalozylem sobie to konto i czekam na aktywacje i sam chce mambo postawic choc safe mode troszke utrudnia prace z mambo ale wcale jej nie uniemozliwia, zainteresowanych wieksza iloscia informacji prosze o kontakt mailowy.
OK, po dzisiejszych modyfikacjach konfiguracji spróbowałem zainstalować jakiś moduł pod Mambo. Poszło bez problemów.
Może ja mam takie szczęście i wybieram takie co chodzą?

pozdrawiam

TheL
25-08-2005, 22:17
wystarczy paht safe mode na mambo pozatym mozna zainstalowac kazdy mod, zalozylem sobie to konto i czekam na aktywacje i sam chce mambo postawic choc safe mode troszke utrudnia prace z mambo ale wcale jej nie uniemozliwia, zainteresowanych wieksza iloscia informacji prosze o kontakt mailowy.

Łabędź
25-08-2005, 12:38
Cytat Napisał jamaica
w zwiazku z tym iz SM nie mozecie/chcecie wylaczyc prosze o usunięcie moich kont z waszego serwisu poniewaz sa one dla mnie nie funkcjonalne a co za tym idzie zbedne
oto konta:
clan32dor
gomez
OK. Proszę o mail na pomoc at 60free.ovh.org z nazwami kont i hasłami (w celu autentykacji).

pozdrawiam

jamaica
25-08-2005, 11:56
poprosilem o pomoc ale nie chcecie jej udzielic ani zaproponowac rozwiazan ktore by mi pozwolimy na rozwiazanie mojego problemu.

nie oczekiwalem podstawowych odpowiedzi na moj problem bo noobkiem nie jestem i troche w tym siedze i wiem gdzie czego trzeba szukac.

w zwiazku z tym iz SM nie mozecie/chcecie wylaczyc prosze o usunięcie moich kont z waszego serwisu poniewaz sa one dla mnie nie funkcjonalne a co za tym idzie zbedne

oto konta:
clan32dor
gomez

Łabędź
25-08-2005, 11:03
Cytat Napisał jamaica
heh. zero wspolpracy z userami i brak checi pomocy...
???

pozdrawiam

jamaica
25-08-2005, 10:34
bierzesz mnie za idiote czy mi sie wydaje ?

jakbym mogl sobie zainstalwowac komponety w ten sposob to bym nie prosil o wylaczenie SM
a po drugie jakby szanowny admin byl na bierząco to na forum mambo jest napisane ze mambo sobie nie radzi z SM nawet z tym patchem

i po 3cie komentarz do tego patcha wyraznie mowi: "z niektorymi hostingami"

heh. zero wspolpracy z userami i brak checi pomocy...

sancio
25-08-2005, 09:25
Zawsze warto najpierw zapytać google

mambo + safemode

No i oczywiscie istnieje też polska strona tego projektu
http://www.mambopl.com/content/view/115/49/

jamaica
24-08-2005, 17:47
tu masz racje.

Łabędź
24-08-2005, 16:53
Cytat Napisał jamaica
tak jak napisalem wyzej: wylaczenie SM na chwile pozwoli mi za zainstalowanie potrzebnych mi elementow a przez te chwile nic sie nie stanie
Ale jak każdy użytkownik chcący zainstalować sobie Mambo czy cokolwiek innego, będzie chciał, żeby na chwilę wyłączyć cośtam...

pozdrawiam

jamaica
24-08-2005, 16:35
sposob? tak: zainstalowanie mambo na moim kompie (sic) i przeniesienie calej bazy na serwer + zmiana plikow configuracyjnych (sicx2)

tak jak napisalem wyzej: wylaczenie SM na chwile pozwoli mi za zainstalowanie potrzebnych mi elementow a przez te chwile nic sie nie stanie

Łabędź
24-08-2005, 16:17
Cytat Napisał jamaica
moze jednak da rade to wylaczyc na jakias godzinke w poznym wieczorem. zainstaluje sobie all i wlaczysz spowrotem
Niestety nie.
Może istnieje inny sposób?

pozdrawiam

jamaica
24-08-2005, 16:10
udalo mi sie zainstalowac bota do akocoment i to wszystko. z doswiadczenia wiem ze z safe mode sobie nie poinstaluje

moze jednak da rade to wylaczyc na jakias godzinke w poznym wieczorem. zainstaluje sobie all i wlaczysz spowrotem

Łabędź
24-08-2005, 14:43
Cytat Napisał jamaica
jest mozliwosc wylaczenia safe mode na serwerze abym mogl troche tego poinstalowac??
Ze względów bezpieczeństwa - nie

Hmm.. na pewno nie można zainstalować modułów? Mi się chyba udało.

pozdrawiam

jamaica
24-08-2005, 13:51
hosting jest oki szkoda tylko ze nie mozna instalowac zadnych komponentow i modolow na mambo

jest mozliwosc wylaczenia safe mode na serwerze abym mogl troche tego poinstalowac??