We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Język polski w ISPConfig

graft
21-11-2009, 18:40
Dzięki belfik. Wszystko śmiga mi już po polsku

belfik
20-11-2009, 20:28
Miałem ten sam problem i znalazłem opis z jak zrobic pl a zarazem zaktualizować ISPConfig:

Kod:
cd /tmp
wget http://www.ispconfig.org/downloads/ISPConfig-3-stable.tar.gz
tar xvfz ISPConfig-3-stable.tar.gz
cd ispconfig3_install/install
php -q update.php
Zaraz po aktualizacji wszystko jest w języku PL

Ps. Samodzielnie przetestowałem i działa bez problemu

graft
20-11-2009, 16:39
safemode --> udało Ci się z tym językiem. Mam dokładnie ten sam problem...

Utworzyłem lang PL, pobrałem paczkę polską. Daję Import i nadal teksty po angielsku.

PS. A jak usunąć język?

safemode
31-10-2009, 17:55
Teraz jest 3.1.0.3 i polskiego w standardzie nie ma.... I nadal nie wiem jak go uzyskać. Nie wiem czy jest możliwy upgrade tego ISPC na *.6?
Robił to już ktoś?

ollerm
31-10-2009, 00:30
ktora wersja ispconfig jest w tym gotowcu z ovh? bo w 3.0.1.6 jest już polski out-of-the-box.

safemode
30-10-2009, 22:22
Chyba nie rozumiem Twojego dowcipu...

Wgrywałem pliki przez panel ISPC po utworzeniu nowego langa. Wszystko było po angielsku, z tego wywnioslowałem, że są robione na podstawie EN.

Teraz próbuje nadpisywać je plikami pl---.lng ale niestety nic z tego nie wychodzi.

buffi89
30-10-2009, 21:47
a zwróciłeś uwagę na to ze jak ściągasz pliki w miejsce [ENG] a dodajesz język np: [PL] to [PL] masz jako english, a może nowe pliki (polskie) poprostu zamieniają się i są pod [ENG]

safemode
30-10-2009, 20:15
Witam.
Próbowałem dodać język polski w ISPConfig-u ale coś mi nie idzie. Poprawcie mnie, jeśli robię coś źle.

- Dodałem w ISPC nowy język - PL
- W katalogu z plikami języka ISPC pojawiają się domyślne pliki będące, jak się domyślam, kopiami oryginalnych EN.
- Żeby nie wpisywać wszystkiego "z palca" ściągam w to miejsce przetłumaczone już langi.
- Zmieniam ustawienie w programie na PL ale razy są nadal w języku angielskim.

Co robię źle?