We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

403 forbidden

ollerm
07-10-2009, 16:23
ciekawe. traceroute my-mercedes.com nie prowadzi do ovh, a raczej do USA. domena działa.
"Mercedes on Amazon" "My Mercedes Mercedes and Accessories"

widze ze domena to jednak info. pokaż logi apache

rielev
07-10-2009, 15:27
Podstawowa kwestia to: jesteś właścicelem serwera, czy tylko wynająłeś/wykupiłeś "kawałek" do kogoś?

trollownia86
07-10-2009, 14:57
domena to my-mercedes.info, pozostałe domeny chodzą bez problemu, tylko ta domena została zablokowana i nie mogę wejść na ftp bo nie mam dostepu, a jak mam sprawdzić te vhosty ?

ollerm
07-10-2009, 10:07
pochwal się nazwą domeny. i sprawdź ustawienia vhostów

uid
07-10-2009, 02:23
Cytat Napisał trollownia86
to jest serwer dedykowany, i gdy wysłałem maila z prośbą o pomoc na adres pomoc@ovh.pl otrzymałem odpowiedź:

Domena jest skonfigurowana na serwerze dedykowanym (osobna maszyna dzierżawiona w OVH, ale nie administrowana przez OVH). Prosze zatem skontaktować sie z administratorem tego serwera.
Co oznacza, nie mniej, nie więcej, że serwer dedykowany to maszyna, na której można uruchomić dowolne usługi, np serwer dns. Jako, że samo nic się nie robi, trzeba na wyżej wspomnianym dedyku zainstalować i (co ważne), skonfigurować ów demona.

Cytat Napisał trollownia86
więc nie wiem do kogo teraz mam się zgłosić.
Support odpisał Ci - do administratora Twojego dedyka. Jeśli go nie ma to:

- sam to zrób,
- szukaj pomocy.

P.S.
Tytuł Twojego postu świadczyć może, iż bardziej masz problem z serwerem www, niż z serwerem nazw.

Pik-Pok
06-10-2009, 21:29
ale kto nim administruje? Ty? osoba, ktora znasz? ktorej za to placisz?

trollownia86
06-10-2009, 19:48
to jest serwer dedykowany, i gdy wysłałem maila z prośbą o pomoc na adres pomoc@ovh.pl otrzymałem odpowiedź:

Domena jest skonfigurowana na serwerze dedykowanym (osobna maszyna dzierżawiona w OVH, ale nie administrowana przez OVH). Prosze zatem skontaktować sie z administratorem tego serwera.

więc nie wiem do kogo teraz mam się zgłosić.

Pik-Pok
06-10-2009, 18:24
do kogo mogę się z pomocą zgłosić ?
do administratora tego serwera dedykowanego. bo chyba wiesz kto nim jest i co to za serwer?

trollownia86
06-10-2009, 16:09
Witam, od kilku dni mam zablokowaną domenę na serwerze dedykowanym OVH, pisałem maila pod pomoc@ovh.pl ale niestety nie otrzymałem żadnej konkretnej pomocy. Może mi ktoś pomoc jak odblokować domenę i do kogo mogę się z pomocą zgłosić ?