We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

bład z jportalem.

K@iTO
09-01-2006, 23:40
Cytat Napisał grzegi
mam jeszcze jedno pytanie... mam stronę już ale zrobioną w html'u. i nie chce używać jportalu (załużmy że dla mnie to czeski film :]) a chcę mieć tylko coś takiego jak system newsów. Tylko nie chce takiego jak jest dostępny na free4web bo tam jest lipny troche jak dla mnie. Czy istnieje coś takiego, darmowego i z możliwością komentowania? Chodzi mi TYLKO o system newsów z komentarzami. Proszę o pomoc.
Sorka że to w jportalu ten post ale nie wiedziałem gdzie napisać... Pozdro

lol przerob swoje koncowki htm (tudziesz html) na php
napisz recznie sobie system new'ow i juz

PawelGIX
09-01-2006, 14:21
http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=22158

http://pliki.webhelp.pl/index.php?ac...&roz=php&id=13

grzegi
08-01-2006, 22:41
mam jeszcze jedno pytanie... mam stronę już ale zrobioną w html'u. i nie chce używać jportalu (załużmy że dla mnie to czeski film :]) a chcę mieć tylko coś takiego jak system newsów. Tylko nie chce takiego jak jest dostępny na free4web bo tam jest lipny troche jak dla mnie. Czy istnieje coś takiego, darmowego i z możliwością komentowania? Chodzi mi TYLKO o system newsów z komentarzami. Proszę o pomoc.
Sorka że to w jportalu ten post ale nie wiedziałem gdzie napisać... Pozdro

K@iTO
08-01-2006, 01:40
Cytat Napisał grzegi
ok działa wszystko tylko mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie miałem już wcześniej stronę napisaną w html'u. teraz chciałbym "podpiąć" ją pod jportal, żeby był system newsów oraz menu. Czy muszę coś przerabiać? gdzie muszę wgrać pliki z podstronami?

hmm to jest tak....
Robisz sobie jPortala
Robisz wyglad taki jak chcesz - recznie, ktos ci robi, kupujesz, sciagasz cokolwiek
News'y musisz sobie przepisac jesli wczesniej byly na html
i Robisz stronke od nowa
Jesli znowu chcesz miec np. tylko dane ze strony polecam zapoznanie sie z infopages ktore jPortal oferuje

grzegi
07-01-2006, 14:20
Proszę o szybką odpiowiedz. z góry dziękuję.

grzegi
07-01-2006, 13:14
ok działa wszystko tylko mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie miałem już wcześniej stronę napisaną w html'u. teraz chciałbym "podpiąć" ją pod jportal, żeby był system newsów oraz menu. Czy muszę coś przerabiać? gdzie muszę wgrać pliki z podstronami?

supermegazord
07-01-2006, 13:02
zobacz chmody na plikach i folderach katalogi 755 pliki 644 [chyba o ile dobrze pamietam] dokladny opis jakie trzba chmody masz w instrukcji instalacji jportala titaj masz dokladny opis jak zainstalowac jportal

Kod:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=485

grzegi
07-01-2006, 13:00
Witam. Mam problem (jestem początkujący). Założyłem konto na 60free i wgrałem na ftp'a jportal. kiedy wchodzę na stronę przez www wyświetla się strona jportalu i pisze: System prawdopodobnie nie jest zainstalowany - nie można odnaleźć pliku uploads/install
Jeśli nie instalowałeś jeszcze tej kopii systemu zrób to teraz. Klikam na teraz i zamiast instalacji wyskakuje taki oto bład:
Zabroniony dostęp!
Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.
Error 403.
Proszę o pomoc. Jeśli na forum jest już taki temat to proszę o link do niego.
Pozdrawiam.