We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Index " zawirusowany"???

jergele
01-09-2009, 23:12
1. Przede wszystkim nie uzywac TotalComandera - tym bardziej nie zapamietywac hasel w programie.
2. Zmienic wszystkie hasla...
3. Recznie usunac "kod" z indexów i innych, do ktorych się dopisuje... lub odzyskac zawartosc serwisu z kopii z przed zarażenia "chinolami".

PS. Uokropnie trudno się tego chinolstwa pozbyć... ale sie da

Adiw
28-08-2009, 12:49
Witam, Przeczytałem wszystkie tematy co mi podeslaliście, robilem na nowo windowsa, skanowałem wszystko antywirusem, dawałem na nowo wszystkie pliiki na server, przez 4 dni był spokój , i błąd wyskoczył ponownie Bardzo proszę o jakąś pomoc.
teraz dopisuje się takie coś:

Z gory dziękuję za dalszą "pomoc" ...

Pozdrawiam

ollerm
19-08-2009, 13:39
za ciezko przeczytać 3 tematy.. bo po co..

zmień klienta ftp! przeskanuj kilkoma róznymi antywirusami kompa

_alek_
19-08-2009, 13:11
Usunąłeś wirusa? Wydaje mi się, że chyba nie.

Wygląda na to, że w ogóle nie przeczytałeś tego co napisałem.
Zadaj sobie trochę trudu i poczytaj to co już zostało napisane na ten temat na tym forum. Dla ułatwienia podałem Ci nawet link do poprzedniego wątku związanego z tym problemem. Przeczytaj to dokładnie i zrób tak jak tam jest napisane.

Adiw
18-08-2009, 23:49
Proszę o pomoc, zmiana hasel i programu FTP nie pomogla

Adiw
16-08-2009, 16:08
Jaki program polecasz?? ja ciągle używam total commandra...

josh
16-08-2009, 14:17
zmien program do FTP tez i haslo zmieniaj czesto, to pomoze tymczasowo przynajmniej poki nie znajdziesz sam solucji do tego problemu

Adiw
15-08-2009, 14:22
Jakim programem najlepiej sprawdzić czy są wirusy powodujące takie problemy..??

tylko ja mam dostep do tego konta, i moj komp też ostatnio świruje zastanawiam się czy nie kupić nowego dysku, ale muszę przeskanować jak najlepszym programem wszystkie moje dane które musze mieć, zeby nowego znowu nie zaśmiecić...

Skasowałem z Indexu te iframy... i po 1-2 dnach znowu się pokazały, hasło zmieniłem i teraz wpisuję je ręcznie nie jest autamtycznie zapisane ale to nic nie dało;/
proszę jakąś osobę która się naprawde dobrze na tym zna.. opomoc, moje gg jak by co to 7919139

_alek_
15-08-2009, 13:04
1. Usuń wirusa z komputera.
2. Zmień hasło i nie zapisuj go w ustawieniach programu, którym się logujesz na konto.
3. Nie dawaj nikomu nowego hasła jeśli nie jesteś pewny, że ten ktoś też nie ma wirusa. W ogóle dawanie komukolwiek dostępu do swojego konta przeważnie oznacza problemy.
4. Usuń z pliku Index.html wszystkie dopisane iframe.

vtec
15-08-2009, 12:41
Czyli dalej Ty (lub ktoś kto poza Tobą ma dostęp do ftpa) ma wirusa na kompie.

Rozumiem, że z zainfekowanych plików na serwerze pousuwałeś dopisane kody?

Adiw
15-08-2009, 12:10
Niestety zmiana hasła nie pomogła, pomocy

Adiw
14-08-2009, 16:44
Ok Dzięki za info zmieniam hasła i zobaczę czy pomoglo

josh
14-08-2009, 00:25
To bardzo powrzechne w internecie i jest wiele zainfekowanych stron, nie ma to nic wspolnego z bezpieczenstwem serwera (nie ma w tym ani troche winy hostingu na ktorym jestes), jak raz haslo wykradzione i nie bedzie zmienione to beda ciagle "dolepiac"

_alek_
14-08-2009, 00:13
Kilka dni temu miałem taki sam problem.
Poczytaj sobie http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=10246.

josh
13-08-2009, 23:31
Nie wiem jak, ja u siebie z avastem z oslona caly czas nie lapie

co do zmiany hasla FTP; pomoze

Adiw
13-08-2009, 23:22
Czyli po zmianie hasla powinno byc ok ??
Jak mogę tego wirusa skasować?
uzywałem spyware doctor przeskanowałem kompa i juz mi n ie wykrywa zadnych, na początku byly, ale nadal to samo??

josh
13-08-2009, 22:58
Osoba, ktora uzywa konta FTP (czyli chyba ty i moze jeszcze ktos) ma zawirusowanego kompa i jak logujesz sie na konto FTP dopisuje sie ten kod, zmien haslo do FTP i dbaj o bezpieczenstwo kompa + zmieniaj haslo od czasu do czasu

Adiw90
13-08-2009, 22:44
Witam od jakiegoś czasu mam problem z stronkami które stworzyłem i umieściłem w internecie na serwerach OVH.

Problem polega na tym że psują się indexy stron.
dopisuje się do stron kod:

Niemam pojęcia o co Chodzi a strony muszą dzialać poprawnie , podaję adresy do bliższego przyjżenia się sytuacji :

http://www.reini.pl
http://www.golebie-smilowski.pl
http://www.myjnia-portowa.pl

Pozdrawiam i dziękuję za jak najszybszą odpowiedź
Adam W