We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

animowane menu

trada_exe
10-08-2009, 15:30
Cytat Napisał no4b
Poczytaj o CSS, konkretnie a:hover.
dzieki, ale czytam czytam i czytam i nie bardzo wiem jak to zastosowac w moim przypadku. ogolne zastosowanie a:hover rozumiem jednak nie umiem tego odniesc do "mojego" kodu - chyba to troszke przerasta moje mozliwosci. no coz bede szukal dalej, zawsze to jakis slad, jednak jak bys mogl ty lub kto kolwiek inny bardziej odniesc sie z pomoca do mojego kodu to bardzo prosze.

no4b
10-08-2009, 14:48
Poczytaj o CSS, konkretnie a:hover.

trada_exe
10-08-2009, 14:11
Witam. pierwszy raz tu jestem wiec prosze o zrozumialosc. mam pewien problem ktorego nie moge rozwiazac. ponizej przedstawiam fragment kodu w ktorym jak widac przypisane sa obrazki. jest to takie boczne menu z miniaturkami zdjec. chcialbym, a wlasciwie musze zrobic tak by po najechaniu myszka na wybrana miniature zmieniala sie ona na inna (inny plik jpg). wiem ze sa do tego nawet gotowe skrypty java, jednak po pierwsze nie wiem czy moge je wplesc w php, a jezeli nawet bym mogl to nie mam pojecia jak to zrobic. zwracam sie zatem z prosba do jakiejs dobrej duszy ktora by mi pomogla rozszerzyc ten kod o juz wspomniane funkcje w mozliwie najprostrzy sposob. z gory dzieki.
fragment kodu:

chodzi dokladnie o przypisanie funkcji dla plikow: _keyvis02.jpg, _keyvis03.jpg, _keyvis04.jpg