We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

da się wysłać kilka e-mail a potem pisze!!!

irzi
28-07-2009, 09:46
po wysłaniu e-mail pisze wysłano pomyślnie a na dol mam taki komunikat
"DB Error: unknown error"

irzi
27-07-2009, 20:01
też to słyszałem, tylko u mnie był problem że jak przyblokowało to mi ta wiadomość wyskakiwała do dnia następnego, wieczorem wysłałem e-maile, zablokowało a rano już po 2-3 e-mailach też zablokowało.
Ale chwilowo znów dział po ok 24godzinach

voldemortsgirl
27-07-2009, 09:06
Serwery wirtualne OVH nie są przystosowane do masowej wysyłki maili.
Limit wiadomości to 100 w ciągu 1 godziny.

irzi
26-07-2009, 22:54
Cytat Napisał no4b
Masz swój serwer pocztowy? Ustawiony revdns i rekord SPF?
mam serwer wirtualny, wchodzę do zakładki manager i tam zakładałem e-mail i tyle, powiem szczerze jestem lakiem i nie rozumiem twoich pojęć.

Pozdrawiam

no4b
26-07-2009, 21:06
Masz swój serwer pocztowy? Ustawiony revdns i rekord SPF?

irzi
26-07-2009, 16:18
Prowadzę obiekt turystyczny i w sezonie np wczoraj dostałe prawie 100 e-maili w ciągu dnia, czasami 2-3 dni nie odpisuję to się ich trochę nazbiera, dzisiaj odpisywałem i tak gdzieś po ok 1,5 godziny wyskoczył mi komunikat

"Z Twojego adresu IP wysłano już maksymalną, dopuszczalną w ciągu dnia, ilość wiadomości. Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo spamowania, Twoje wiadomości wychodzące zostały zablokowane. "

a zostało mi do wysłania chyba z 200 e-maili, a ciągle przychodzą nowe, mam wykupiony serwer i domenę w ovh.pl, więc to nie jest konto darmowe do tej pory nie miałem takich problemów.