We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pomoc wrzucanie folderów

buffi89
25-07-2009, 21:18
Cytat Napisał Ramper
@down Widać ze masz coś z głową i nic wiecej pusto masz i tyle to jest forum od pomocy wiec prosze o pomoc a nie twoje głupie komentarze myślisz ze mi sie chce to czytać ?
pusto to ty masz, pytając się jak wrzucić coś na server !!

nie moglem się powstrzymać chociaż wiem ze tu dzieci są

uetam
25-07-2009, 20:05
Cytat Napisał buffi89

wakacje wakacje wakacje....

słyszałeś o czymś takim jak FTP

jeżeli ty nie wiesz tak prostych rzeczy, to może lepiej wes się za książki lub za piłką pobiegaj, bo z taka wiedza . . . ty chcesz stawiać server ^^ powodzenia
On nie stawia serwera.
ON STAWIA OTS

buffi89
25-07-2009, 19:29
Cytat Napisał Ramper
Witam! chciał bym wrzucić na swój serwer folder z serwerem o nazwie tibia nie wiem jak wrzucić ten foldery lub inne programy prosze o szybką odpowiedź, ponieważ dzisiaj w nocy wyjedżam i nie chciał bym stracić czasu i pieniędzy..

wakacje wakacje wakacje....

słyszałeś o czymś takim jak FTP???????

jeżeli ty nie wiesz tak prostych rzeczy, to może lepiej wes się za książki lub za piłką pobiegaj, bo z taka wiedza . . . ty chcesz stawiać server ^^ powodzenia

Ramper
25-07-2009, 15:52
Witam! chciał bym wrzucić na swój serwer folder z serwerem o nazwie tibia nie wiem jak wrzucić ten foldery lub inne programy prosze o szybką odpowiedź, ponieważ dzisiaj w nocy wyjedżam i nie chciał bym stracić czasu i pieniędzy..

@down Widać ze masz coś z głową i nic wiecej pusto masz i tyle to jest forum od pomocy wiec prosze o pomoc a nie twoje głupie komentarze myślisz ze mi sie chce to czytać ?

@ Buffi buffi buffi wszedłeś na demotywatory i myślisz ze jesteś smieszny co ? oo i jeszcze dałeśtam swoje zdjecie nie no Git ale demotywatroy to nie fotka lub nasza klasa forum ovh tak samo następnym razem nie dawaj takich głópich demotów i postów