We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Counter strike mega problem

michmin
19-07-2009, 23:24
Te komunikaty pojawiają sie zawsze i to jest naturalne z czego tylko raz a u mnie sę powtórzone 3 razy nie wiem czemu.

Jednym z poradników: http://www.mmocenter.pl/f213-podstaw...uxie-4386.html (sam go pisałem bo serwer instalowałem nie raz ale nigdy na serwerach ovh). Reszta poradników sprowadzała sie na to samo co jest w tym.

Komenda startowa:
screen ./hlds_run -game cstrike -nomaster -insecure -pingboots 1 +27890 +maxplayers 12 +map de_dust2 +exec server.cfg +sv_lan 1

no4b
19-07-2009, 23:17
Mamy się domyślić jakich to poradników użyłeś, żeby się dowiedzieć jak instalowałeś? Mamy sobie wywróżyć jaką komendą uruchamiasz serwer? Mamy zgadywać jak wygląda konfiguracja serwera?

http://rtfm.bsdzine.org/

Poza tym komunikaty scandir failed sugerują, żebyś się tym miejscom przyglądnął. Zrób to zanim uzupełnisz pytanie.

michmin
19-07-2009, 22:36
Postanowiłem zainstalować sobie serwer cs 1.6 na rps 1. Instalacja przebiegła poprawnie ale gdy chcę uruchomić dochodzi do takiego momentu i dalej nie idzie:
Auto detecting CPU
Using Pentium II Optimised binary.
Auto-restarting the server on crash

Console initialized.
scandir failed:/root/cs/./valve/SAVE
scandir failed:/root/cs/./platform/SAVE
Protocol version 47
Exe version 1.1.2.6/Stdio (cstrike)
Exe build: 02:38:31 Jul 7 2004 (2738)
STEAM Auth Server
couldn't exec language.cfg
couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg
Server IP address 87.98.185.138:27890
Nie odpowiada na komendę status. RPS stoi na debianie. Próbowałem również u znajomego na kimusfi (ubuntu server) i było tak samo. Instalowałem według trzech poradników. W czym jest problem ?