We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

a ja proponuję wymianę linków :)

oloams
23-01-2006, 13:15
Chętnie się wymienię. Moja stronka to www.oloams.ovh.org Narazie jeszcze nie jest w pełni gotowa, ale już mam ponad 100 odwiedzin dziennie. Jestem też administratorem i twórcą stronki stowarzyszenia artystycznego "Calendula" www.calendula.ovh.org tam tam też mogę zamieścić linka do twojej.

Draku
13-01-2006, 22:39
Regulamin masz na stronie, co ja Ci będę go przepisywał

Gino
11-01-2006, 21:54
A jaki jest regulamin korzystania z szablonów bo przyznam ze sa fajne i tanie. Tylko troche głupio ze jest na dole napisane kto to stworzył itd jak to wykupisz.... no ale co tam.

Draku
11-01-2006, 10:49
d4u - polecam - za smsa można sciągnąć naprawdę kapitalne szablonki - link bezpośredni masz na tej stronce w zakładce "o stronie"

Gino
04-01-2006, 20:26
"wychodziłem od szablonu"

A z jakiego szablonu korzystałeś? Mozesz podać link do tej strony z szablonami? Bardzo mi się Twoja www podoba

Draku
04-01-2006, 16:16
No wiec prawdę mówiąc jest to praktycznie moja pierwsza stronka więc wychodziłem od szablonu - co zostało w układzie menu i dlatego nadal jest cała w html (a teraz nie opłaca mi się zmieniać bo jest nieźle wypozycjonowana pod kontem słów kluczowych). Grafiki przerobione w PS oczywiście

Gino
04-01-2006, 15:06
Fajna stronka, bardzo ładna. Robiłes ja w photoshopie ( jesli chodzi o grafike) a czym montowałeś? uzywałes jakis skryptow php?

Draku
04-01-2006, 09:01
To taka moja htmlowa prastara priv stronka. Jakby ktoś miał ochotę wyminieć linki z:

http://www.draku.dolsat.pl/

PageRAnk = 3
około 200 odsłon dziennie, to zapraszam

Pozdro