We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Odzyskiwanie identyfikatora - co zrobić?

guanaBANA!
25-06-2009, 14:03
To też dlatego się zapytałem co mam zrobić.

EDIT
Już odzyskałem swoją domenę, dlatego chciałbym gorąco podziękować załodze OVH (w szczególności Pani Dominice) za tak szybką pomoc. Jestem niezmiernie z tego zadowolony. Pozdrawiam.

Pik-Pok
25-06-2009, 11:29
skontaktuj sie z BOK. z tym problemem nikt Ci tutaj nie pomoze.

guanaBANA!
25-06-2009, 11:19
Witam. Kilka miesięcy temu, dokładniej 3-4 zakupiłem domenę w OVH, hajtownia.com. Wszystko było ładnie pięknie, włożyłem w ten projekt dużo pracy, lecz z winy hostingu nie poszło tak jak chciałem. Przestał on działać, a moja cała praca poszła na marne. Teraz po długim czasie, kiedy w końcu mogę znowu przysi±¶ć i zacz±ć działać chciałbym zrealizować owy projekt. Mam wszystkie potrzebne materiały graficzne, spisy działów etc. lecz nęka mnie jeden problem: nie znam swojego identyfikatora. Na dodatek nie wiem pod jakim emailem domena została zarejestrowana. I tutaj nasuwa się moje pytanie - czy mogę w jaki¶ sposób odzyskać utracone dane?

Z góry dziękuję i przepraszam jeżeli napisałem ten temat w nieodpowiednim miejscu. Pozdrawiam.