We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z instalacją joomla 1.5.11

alex51
07-03-2010, 09:59
Nie jesteś jedynym dinozaurem używającym 60free, a dane dostępowe do bazy możesz znaleźć w @ powiadamiającym o utworzeniu konta. W managerze te dane są w Serwer Wirtualny=>Zmiana Hasła. Znajdziesz tam nazwę użytkownika Twojej bazy danych i możesz wpisać nowe hasło, jeśli stare Ci umknęło. Jest tam też link do bazy danych. Myślę też, że w biurze obsługi klienta również te dane powinny być dostępne. Jako ciekawostkę dodam, że na 60free mam postawiona Joomla 1.5.15 i ma się ona tam w miarę dobrze, uważać muszę tylko aby jej nie rozbudowywać zbytnio.

petersburg
20-02-2010, 11:01
Należę do "dinozaurów", które mają jeszcze usługę 60free.ovh.org. Szukam właśnie swojej nazwy serwera i nazwę użytkownika bazy danych. Czy te dane są gdzieś w tym managerze: https://www.ovh.pl/managerv3/ ? W ogóle nie widzę tam czegoś w stylu "mysql5-11"

Niestety miałem dłuższą przerwę w użytkowaniu stronki i już prawie nic z tego nie pamiętam

Chodzi mi o stronkę: www.balalajka.ovh.org

bbi
25-06-2009, 21:40
Wrzucamy wszystko na serwer.

Wybieramy przy instalacji

Typ bazy danych - mysql

Nazwa serwera - (to co wyświetla się w managerze bazy mysql - u mnie jest mysql5-11)

Nazwa użytkownika - wpisz nazwę użytkownika bazy danych a nie login

Hasło - hasło do bazy mysql (wcześniej sobie ustaw)

Nazwa bazy danych - czyli wiadomo co wpisać (taka sama nazwa jak w/w nazwa użytkownika)

Pozdrawiam

StoHost
24-06-2009, 21:57
Problem z chmodami - ja kiedyś miałem podobny problem - musisz próbować.

Szwejk
18-06-2009, 19:37
Witam,

przy 4 kroku, konfiguracji bazy danych, nie mogę przejsc dalej.

Tak wypełniam pola:

Host Name : localhost (próbowałem też wpisywac mysql5-11.start)

User Name : mountblasite

Password :

Database Name: mountblasite

Wcześniej utworzyłem baze danych o nazwie mountblasite, a logując sie do phpmyadmin uzywam tego samego loginu. Co moge robic zle?